Ремонт вантажних автомобілів

Ремонт і обслуговування вантажних автомобілів

Ремонт і обслуговування вантажних автомобілів

Щоб замовити недорогий ремонт вантажівок, скористайтеся послугами компанії «Сервіс ТІР». Ми працюємо з комерційною технікою понад 15 років, досвід наших співробітників дозволяє справлятися із завданнями будь-якої складності та отримувати відмінний результат. Ми економимо час і гроші клієнтів: неполадки вантажних автомобілів усуваються в короткі терміни, наші послуги пропонуємо за помірними цінами. Зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам.

ми

Ремонтуємо

Ремонт тягачів

Тягачі

Ремонт причепів

Причепи

Ремонт автобусів

Автобуси

Ремонт спеціальної техніки

Спец. техніку

Наш автосервіс оснащений передовим обладнанням для комп'ютерної діагностики та ремонту вантажівок. Високотехнологічна техніка визначає несправності за сигналами бортового комп'ютера, а майстер знаходить спосіб розв'язання проблеми. Комп'ютерна техніка виявляє незначні несправності, здатні в майбутньому привести до серйозних проблем. Подбайте про автомобіль заздалегідь, щоб уникнути дорогого ремонту.

Звернутися в наш сервісний центр потрібно ще з кількох причин:

 • Висока кваліфікація і досвід.

  Співробітники мають високу кваліфікацію і багаторічний практичний досвід, майстри розбираються в тонкощах і нюансах відновлення вантажних автомобілів. Вам не доведеться сумніватися в якості роботи та надійності результату.

 • Контроль якості.

  В компанії діє налагоджена система контролю, виконані операції та встановлення запчастин фіксується в історії автомобіля. Це гарантує якість обслуговування і виключає ризик повторних поломок. Після виконання замовлення клієнти отримують гарантійний талон.

 • Відкриті для співпраці.

  Організаціям пропонуються зручні умови співпраці. Укладіть один договір на техобслуговування всього автопарку і заощаджуйте час на дотриманні формальностей.

 • Швидке виконання замовлень.

  Замовлення виконуються в мінімальні терміни, можливий попередній запис на плановий ремонт. Ми цінуємо час клієнтів, тому вам не доведеться чекати: машина в короткий термін повернеться до експлуатації.

 • Будь-який розрахунок.

  На вибір різні види розрахунку, корпоративним замовникам гарантується оформлення необхідної платіжної документації. У техцентрі «Сервіс ТІР» створені вигідні умови для разового і постійного співробітництва. Нашим клієнтам гарантована швидка професійна допомога при будь-яких проблемах з комерційним транспортом.

Заявки на ремонтні роботи і сервісне обслуговування приймаються по телефону і за допомогою форми на сайті: зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Обговоріть з менеджером оптимальний час виконання завдання і можливість зберігання машини на нашій стоянці. Вартість відображена в прайс-листі: ознайомтеся з пропонованими розцінками і переконайтеся, що ми пропонуємо доступні умови. Компанія «Сервіс ТІР» стане надійним партнером для вашої організації, замовте діагностику і ремонт вітчизняних і іноземних вантажівок за привабливими цінами!