Послуги з ремонту напівпричепів

Ремонт і обслуговування вантажних автомобілів

Ремонт причепів та напівпричепів

У сервісному центрі «Сервіс ТІР» пропонується недорогий ремонт напівпричепів іноземних марок. Поломки комерційної техніки призводять до зриву термінів доставки вантажу і збитків для транспортної компанії, тому необхідно якомога швидше визначити та усунути несправність. Щоб розв'язати проблему, скористайтеся нашою пропозицією вже сьогодні: спеціалізована компанія пропонує повний комплекс діагностичних і ремонтних послуг для причепів і напівпричіпної техніки.

ми

Ремонтуємо

Ремонт рефрижераторів

Рефрижератори

Ремонт напівпрічепів самоскидних

Самоскидні

Ремонт тентованих напівпричепів

Тентовані

Ремонт контейнеровозів

Контейнеровози

Ремонт фургонів

Фургони

Ремонт автовозів Lohr

Автовози

Ремонт низькорамних тралів

Низько рамні трали

Ремонт цистерн

Цистерни

Наша організація займається ремонтом напівпричепів вже 15 років, відмінна технічна оснащеність і досвід співробітників дозволяють справлятися зі складними неполадками. Ціни на ремонт ви можете дізнатись зателефонувавши до наших менеджерів: переконайтеся, що наші умови є вигідними. Сервісний центр пропонує замовити найбільш популярні послуги:

 • Діагностика напівпричіпної техніки.

  Проводиться перевірка ходової частини, геометрії розташування осей, електросистеми, підвіски й інших вузлів, рама перевіряється на наявність тріщин. Наші майстри виявлять навіть незначні несправності, щоб вчасно запобігти великим поломкам.

 • Пошук та усунення несправностей ходової частини та гальм.

  В результаті відновлюється керованість, підвищується безпека переміщення вантажу.

 • Заміна та ремонт електросистеми.

  Автоелектрик усуне пошкодження електричних ланцюгів і відновить функціональність.

 • Відновлення і заміна осей.

  Досвідчений співробітник підкаже відповідний тип комплектуючих для заміни, ми допомагаємо з придбанням запчастин.

 • Технічне обслуговування напівпричепів для запобігання неполадок.

  Проводиться комплексна діагностика основних вузлів і агрегатів, заміна мастила і витратних матеріалів, змінюються зношені комплектуючі.

Заявки на ремонтні роботи і сервісне обслуговування приймаються по телефону і за допомогою форми на сайті: зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Обговоріть з менеджером оптимальний час виконання завдання і можливість зберігання машини на нашій стоянці. Вартість відображена в прайс-листі: ознайомтеся з пропонованими розцінками і переконайтеся, що ми пропонуємо доступні умови. Компанія «Сервіс ТІР» стане надійним партнером для вашої організації, замовте діагностику і ремонт вітчизняних і іноземних вантажівок за привабливими цінами!